ClickCease
חסכת 59%
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5 אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5 אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5 אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5 אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5 אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5 אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5 אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
HIT

אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5

תשלובת חלבונים איכותיים של מי-גבינה

PROMINA סימן רשום בארה"ב ומייצג את איכות החלבון הגבוהה!

מכיל ריכוז גבוה של חומצות האמינו מסועפות BCAA

מכיל ריכוז גבוה של חומצת האמינו גלוטמין

לא מכיל אספרטיים

תוצאות בדיקות מעבדה צד שלישי ללא סטייה,

מכוון לייצור חלבון החל משלב "גידול הפרה ועד לפס הייצור במפעל".

נקי מסמי ספורט.

מחיר רגיל: 69.46
28.74
החיסכון שלך: 40.72 (59%)
מספר ההטבות גדל לפי מספר המוצרים
שווי בנקודות: 120 נקודות
נקודות זכות: 5 נקודות
VX71AY4445
במלאי
+
הנחת כמות אוטומטית גם על טעמים שונים של אותו המוצר:
כמות 2+ 3+ 4+
מחיר 23.95 19.16 14.37
 

דיי בטוח ששמעתם את השם הזה MATRIX M5, ולא סתם! זאת אבקת החלבון הנמכרת ביותר בישראל כבר מעל 10 שנים.

לאחר פיתוח של שנים, חברת Syntrax סיינטרקס מוציאה לשוק אבקת חלבון ברמה הגבוהה ביותר שניתן להשיג כיום,

ה MATRIX M5 מפותח על בסיס המחקרים האחרונים והעדכניים ביותר כיום בתחום תזונה הספורט, האבקה מבוססת על 3 סוגי חלבון מהמתקדמים והאיכותיים ביותר, תשלובת חלבונים, נמנעת לחלוטין משימוש בחלבון באיכות נמוכה.

בחברת סיינטרקס משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים והקרובים ביותר למצבם הטבעי ברמה המולקולרית: חלבון מי-גבינה מסונן WHEY
, חלבון ביצה (אלבומין) לא מפורק מהחלק הלבן של הביצה, 
חלבון החלב (קזאין) מסונן היטב (ובצורתו הטבעית – קזאין מיצלרי) 
ופפטידים של גלוטמין.

כיום, רוב החברות מייצרות מוצרים אשר מכילים כמות גדולה של סוכרים ופחמימות פשוטות על מנת לתת לאבקה נפח וטעם אך בעצם מורידה את איכות המוצרים המגיעים למתאמן. 
לכן, בחברת SYNTRAX סינטרקס לאחר שנים של מחקר ופיתוח במעבדות המתקדמות ביותר, מצאו את הפתרון לבעיה מבלי להתפשר על האיכות והתוצאה היא לא רק חלבון טעים במיוחד, שמתערבב בקלות (בעזרת כפית בלבד!), אלא חלבון שנותן לגוף בדיוק את מה שהוא צריך על מנת לבנות שריר בצורה הטובה ביותר ויחד עם זאת לשמור על איכותו.


לאחר נסיונות רבים פותחו טעמים מסוימים שנבחרו כטעימים ביותר והתקבל חלבון שמתמוסס בקלות ואינו משאיר גושים כמו רוב אבקות החלבון הקיימות כיום בישראל ובועלם.

ה MATRIX M5 מכיל תשלובת (מטריקס) של שלושה חלבונים איכותיים בכל מנת הגשה. 
מחקרים עדכניים מראים ששילוב זה הוא האידיאלי לעיכול ע"י הגוף ולהזרמת חומצות אמינו לשריר בצורה אידיאלית ומירבית.
 כאמור, החלבון מגיע משלושה סוגים שונים: מי-גבינה, קזאין מיסלרי, ואלבומין (חלבון הביצה). כל סוג חלבון משלים אחד את השני, מעצים את יתרונותיו, ומחפה על חסרונו של השני (פטנט ייחודי של חברת סינטרקס). בעצם על ידי שילוב של שלושה סוגי חלבון שונים אנחנו מקבלים חלבון עם ערך ביולוגי גבוה יותר, פרופיל חומות אמינו עשיר יותר וספיכה טובה ביותר.

חלבון מי-גבינה (ultrafiltered whey protein) חלבון מסוג PROMINA - הוכח כחלבון שנספג הכי מהר בגוף, מתאים באופן מושלם לפרופיל חומצות האמינו בשרירי השלד, חיוני להזרמת חומצות אמינו לשריר מיד לאחר אימון על מנת להתחיל לתקן את נזקי האימון ולסנטז חלבונים נוספים בשריר. יתרון הספיגה המהירה לעיתים יכול להיות גם החסרות, הבעיה העיקרית של חלבון מי-גבינה היא שהוא פועל בטווח זמן קצר מאוד ואינו מסייע לשמירה מפני פירוק רקמת השריר לאורך שאר היום או לאחר שעה של אימון .

כאן נכנס לתמונה חלבון החלב (קזאין) (Micellar Casaine)- שהוכח במחקרים כחלבון האנטי-קטבולי (מונע פירוק) הטוב ביותר שקיים. חלבון הקזאין מתפרק במערכת העיכול במשך 6-7 שעות תוך הזרמת חומצות אמינו במנגנון השהייה לזרם הדם, כך הוא אחראי למניעת פירוק השריר בזמן המנוחה שלנו לאורך שעות היום ובמיוחד בלילה בזמן השינה. הקזאין במוצר מגיע בצורתו הטבעית ביותר- קזאין מיצלרי – כך אנזימי העיכול שלנו מכירים אותו והוא נספג בצורה הטובה ביותר במערכת העיכול.

הסוג השלישי של החלבון ב MATRIX M5 הוא חלבון הביצה (אלבומין) (undenatured egg albumin- egg white protein) שמכיל מרכיבים חשובים שתומכים באופן מושלם בבניית ותחזוקת השריר. חלבון הביצה הוא בעל פרופיל חומצות אמינו מאוזן ומכיל את כל חומצות האמינו החיוניות לגוף, הוא מכיל פקטורי גדילה מסוימים ונוטריינטים רבים נוספים וחשובים – על מנת לתמוך בבניית השריר.

דווקא תשלובת חלבונים מיד לאחר אימון יעילה יותר מחלבון מסוג אחד בלבד ( למשל רק מי גבינה) . שכן תשלובת החלבונים שיש לה ערך ביולוגי גבוה יותר, מאפשרת התאוששות ובנייה מהירים ואיכותיים יותר. כמו כן , למרות שהיא משלבת בתוכה חלבונים ארוכי שחרור, מצב הצבירה האבקתי של החלבונים מאפשר להם להיספג ולהתפרק מהר למחזור הדם ובמקביל להישאר בגופנו מספר שעות ממושך בכדי שלא תהיה "נפילה" בריכוז חומצות האמינו בדם לאחר האימון או לאורך היום כפי שקורה במי גבינה.

PROMINA - החלבון של SYTRAX מבוסס על חלבון מי גבינה איכותי מסוג PROMINA. היום קמספר מועט מאוד של יצרני תוספי תזונה פועלים ספציפית בכדי לייצר את חלבון מי-הגבינה שלהם בתהליכים מתקדמים וייחודים מהשלב הראשון ועד האחרון. מרבית החברות מסתמכות על תוצרי לוואי של תעשית המזון בכדי להוזיל עלויות ( למשל קנייה של חלבון זול ופשוט כבסיס לאבקות החלבון שלהן כמו בתעשיית החלב למשל).

כלומר, התהליך של חברת SYNTRAX, או יותר נכון מוצר חלבון ה PROMINA עליו מבוססים המוצרים של SYNTRAX, מכוון לייצור חלבון החל משלב "גידול הפרה ועד לפס הייצור במפעל".

השימוש בחלבון של Promina, מותג חלבון ברמת הייצור הגבוהה ביותר ונעשה בוא שימוש בן השאר גם לשימוש רפואי בבית חולים בארה"ב.

ה- PROMINA נשמר בצורתו הטבעית ולא עבר תהליכים כימיים כמו דנטורציה. דנטורציה הנו תהליך כימי שבו מפורקים ( בד"כ על ידי חימום) החלבונים לחומצות אמינו בודדות או פפטידים של חלבון ובתהליך זה אנו משנים לגוף את צורת הספיגה שהוא רגיל אליה. בכך עלולים לפגוע ביכולת הספיגה של החלבון. בדומה לשמן בכבישה קרה או דבש איכותי שלא חומם. ( PROMINA הוא סימן רשום בארה"ב ומייצג את איכות החלבון הגבוהה )

גלוטמין - ה MATRIX M5 של סיינטרקס מכיל ריכוז גבוה של חומצת האמינו גלוטמין שמעורבת ביותר תהליכים מטאבוליים מכל חומצת אמינו אחרת. לכן היא גם חומצת האמינו השכיחה ביותר בגופנו. פעילות גופנית מאומצת גורמת לירידה דרסטית בריכוז הגלוטמין בשריר, דבר שמביא לעיכוב בתהליך סינטזת חלבונים חדשים והגברת תהליך פירוק חלבונים שקיימים בשריר. תוספת גלוטמין לאחר אימון תייעל תהליכים אנאבוליים בשריר ותפחית תהליכים קטבוליים. ישנן טענות ששימוש בגלוטמין יכול לסייע לשחרור מוגבר של הורמון הגדילה (GH) ועל כן להאיץ תהליכי בנייה מהירים יותר.

גלוטמין מהווה חומר דלק חשוב לתאי מערכת החיסון ולכן מפחיתה את הירידה במערכת החיסון שמתרחשת באופן טבעי לאחר אימון. גלוטמין מעורבת גם בייצור אנטיאוקסידנט בשם גלוטטיון(Glutathione) , שנלחם בנזקי רדיקלים חופשיים שנוצרים כתוצאה מהאימון.

BCAA - החלבון MATRIX M5 של סינטרקס מכיל ריכוז גבוה של חומצות האמינו המסועפות BCAA (לאוצין,איזולאוצין וואלין). חומצות אמינו אלו בעלות מבנה מולקולרי ייחודי ומצויות בריכוז גבוה בשרירי גופנו. במהלך פעילות עצימה וממושכת הן מהוות חומר דלק ליצירת אנרגיה בתא השריר ולכן מתפרקות בזמן הפעילות וכמותן בשריר יורדת. כאשר ריכוזם בשריר יורד, עלול להיווצר קטבוליזם (פירוק) של רקמת השריר ולכן קריטי לספק אותן חזרה לגוף במהירות האפשרית לאחר האימון ולעיתים אך במהלכו.

בנוסף, חלק מהמחקרים מצאו שלחומצות האמינו מסוג BCAA יש השפעה על עיכוב תחושת העייפות שנוצרת במהלך הפעילות הגופנית. הן מתחרות עם חומצת אמינו נוספת בשם טריפטופן על קולטנים במוח. כאשר רמת ה-BCAA יורדת במהלך אימון, חומצת האמינו טריפטופן יכולה להיקשר לקולטנים במוח ולגרום לעליה בריכוז של סרוטונין- נוירוטרנסמיטור שגורם לתחושת עייפות.

לכן אודות לרמה הגבוהה של BCAA יכול מצד אחד להפחית את פירוק השריר לאחר אימון ומצד שני להפחית את תחושת עייפות ולשפר התאוששות מאימון.

ASPARTIME FREE - המטריקס 5 נקי מאספטריים הידוע כממתיק מלאכותי בעיתי מאוד ולא בריא, סיינטרקס מטביעה חותמת זו על מוצריה.

בדיקות מעבדה - חלבוני סיינטרקס נבדקו במעבדות מאושרות צד שלישי וקבלו תוצאות מעלות כמעט ללא סטייה,

נקי מסמי ספורט - מוצר זה ומוצרי חברת סיינטרקס אינם מכילים חומרים אסורים ע"פ הסטנדרטים של הארגון העולמי נגד סמים בספורט

מהו תזמון הצריכה הנכון ביותר של המוצר?


כיוון שהמוצר מכיל תשלובת של 3 סוגי חלבוןבמהירויות ספיגה שונות 
(fast acting and slow acting proteins) הוא אידיאלי לצריכה מיד לאחר אימון, גם לאורך שעות היום וגם לפני השינה בלילה. ביכולתו "להפציץ" את השריר בחומצות אמינו לאחר אימון ומצד שני להזרים לאט חומצות אמינו במהלך שעות המנוחה.


למה חשוב מיד לאחר אימון לשתות את ה MATRIX M5 ולא סתם חלבון מי גבינה רגיל?

מי גבינה רגיל נספג מהר, לעיתים מהר מידי, ולכן כעבור שעה הוא נעלם ממחזור הדם ותהליכים קטבוליים מתחילים להתרחש, בשלב זה של שעה לאחר האימון והשייק רובנו אוכלים ארוחה מוצקה, הבעיה היא שלארוחה מוצקה לוקח שעה וחצי עד שלוש להספג, ומאחר שחלבון מי הגבינה כבר נוצל לחלוטין ונעלם ממחזור הדם, אתה נכנס למצב קטבולי. לכן, אם תיקח מיד לאחר אימון את

ה MATRIX M5, תקבל חלבון שמכסה אותך לפחות 4 שעות קדימה, מה שאומר שתשתה את השייק מיד לאחר אימון ואתה עדיין מכוסה מבחינת חלבון עד אשר תסיים את הארוחה שלך כעבור שעה שנספגת בכלל כעבור 2-3 שעות מהאימון! בצורה הזאת אתה בעצם הכי מוגן.

טעמים למוצר

החלבון מגיע בטעמים נהדרים של שוקולד, שוקולד חלב, וניל, תות, בננה, קרם עוגיות, חמאת בוטנים.

מצאתם מחיר זול משלנו? עדכנו אותנו ונשווה בכל מחיר

הוראות שימוש ומינון

למתאמנים המעוניינים בעליית מסה מתונה:

יום אימון : (פעמיים ביום)

*מיד לאחר אימון - כף הגשה + 1 כוס חלב 1% שומן או מים + 1-2 סקופ סוכר ענבים.

*מנה נוספת – יש לשלב בבוקר או בין הארוחות או לפני השינה בתוספת 1 כוס חלב% שומן + פחמימה כלשהי, עדיף בעלת ערך גליקמי בינוני/נמוך.

יום ללא אימון: (פעם עד פעמיים ביום) - מנת הגשה בבוקר או בין הארוחות.

בתוספת 1 כוס חלב% שומן + פחמימה כלשהי, עדיף בעלת ערך גליקמי בינוני/נמוך.

למתאמנים המעוניינים לשמר ולחטב את המסה הקיימת:

יום אימון : (פעמיים ביום)

*מיד לאחר אימון - כף הגשה + 1 כוס חלב 1% שומן או מים עדיף) + ניתן להוסיף פחמימה כלשהי בחצי מהכמות אליה ההיית רגיל עד כה.

*מנה נוספת – יש לשלב בבוקר או בין הארוחות או לפני השינה בתוספת 1 כוס חלב% שומן .

יום ללא אימון: (פעם עד פעמיים ביום) - מנת הגשה בבוקר או בין הארוחות, בתוספת 1 כוס חלב% שומן + פחמימה כלשהי, עדיף בעלת ערך גליקימי בינוני/נמוך

אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5

משלוח
אריזה
מחיר
איכות
מיין לפי:
5
משלוח
אריזה
מחיר
איכות
מוצר מצויין
5
משלוח
אריזה
מחיר
איכות
מחירים מעולים שירות איכותי בטוח שאקנה מהם שוב
Great price and service i recomende.
5
משלוח
אריזה
מחיר
איכות
המשלוח היה מהיר מאוד, ארוז היטב, הייתי בטוח שהטעם לא יהיה משהו בגלל החלבון ביצה אך להפתעתי אחד החלבונים הטעימים והאיכותיים שיש!
5
משלוח
אריזה
מחיר
איכות
מדהים וזול
5
משלוח
אריזה
מחיר
איכות
הזמנתי והכל הגיע כמו שצריך. שווה ביותר!!!
5
משלוח
אריזה
מחיר
איכות
יחד עם מחיר המשלוח הקנייה המשתלמת!
5
משלוח
אריזה
מחיר
איכות
אחלה חוויה ואחלה מוצר. חבל שהמשלוח קצת יקר :)
שתפו אותנו בחוות דעת ויש מצב שתקבלו מאיתנו נקודות תגמול.
5
משלוח
אריזה
מחיר
איכות
מוצר מצויין
5
משלוח
אריזה
מחיר
איכות
מחירים מעולים שירות איכותי בטוח שאקנה מהם שוב
Great price and service i recomende.
5
משלוח
אריזה
מחיר
איכות
המשלוח היה מהיר מאוד, ארוז היטב, הייתי בטוח שהטעם לא יהיה משהו בגלל החלבון ביצה אך להפתעתי אחד החלבונים הטעימים והאיכותיים שיש!
5
משלוח
אריזה
מחיר
איכות
מדהים וזול
5
משלוח
אריזה
מחיר
איכות
הזמנתי והכל הגיע כמו שצריך. שווה ביותר!!!
5
משלוח
אריזה
מחיר
איכות
יחד עם מחיר המשלוח הקנייה המשתלמת!
5
משלוח
אריזה
מחיר
איכות
אחלה חוויה ואחלה מוצר. חבל שהמשלוח קצת יקר :)
שתפו אותנו בחוות דעת ויש מצב שתקבלו מאיתנו נקודות תגמול.


מזמינים יותר, משלמים פחות!

הנחת הכמות שלנו איננה מגבילה אתכם בטעם. תזמינו יותר ותשלמו פחות, בלי הגבלות, בלי התחכמויות ובלי אותיות קטנות. המערכת שלנו תעניק לכם, באופן אוטומטי, את הנחת הכמות גם על טעמים שונים של אותו המוצר.

זה פשוט וקל: נכנסים לעמוד המוצר בו אתם מעוניינים, בוחרים בטעם המבוקש ומוסיפים לסל הקניות. מיד אחר כך תוכלו לבחור טעם שונה של אותו המוצר ולהוסיפו לסל. והופ, קיבלתם הנחת כמות.

סרטון זה מראה איך בוחרים טעמים שונים על אותו מוצר

סרטון זה מראה שמקבלים הנחת כמות גם על טעמים שונים באותו המוצר.

לקוחות שרכשו מוצר זה התעניינו גם במוצרים הבאים

עוד לקוח in Atzmon רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in סלעית רכש Myprotein BCAA 4:1:1 - 1kg לאחרונה.
Myprotein BCAA 4:1:1 - 1kg
עוד לקוח in Netanya רכש MUTANT MASS 6.8 kg לאחרונה.
MUTANT MASS 6.8 kg | Wake Up Body Nutrition
עוד לקוח in פתח תקווה רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Holon רכש Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg לאחרונה.
Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg
עוד לקוח in Tel Aviv רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Bet shemesh רכש Nutrex Lipo 6X 120 Multi-Phase Capsules לאחרונה.
Nutrex Lipo 6X 120 Multi-Phase Capsules
עוד לקוח in באר שבע רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in raanana, רכש Super Mass Gainer 16 Servings לאחרונה.
Super Mass Gainer 16 Servings
עוד לקוח in rishon lezion רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in רמת גן רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in OMER רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in רמת-גן רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in חיפה רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in מודיעין מכבים רעות רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in kiryat Byalik רכש NUCLEAR NUTRITION ISOTOPE WHEY PROTEIN ISOLATE 2270 g לאחרונה.
NUCLEAR NUTRITION ISOTOPE WHEY PROTEIN ISOLATE 2270 g
עוד לקוח in ASHDOD רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in צפרירים רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in ramat-gan רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Ashkelon רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Atzmon רכש Optimum Whey Gold Standard 2.27 kg לאחרונה.
Optimum Whey Gold Standard 2.27 kg
עוד לקוח in Kfar Yona רכש Scitec Nutrition Egg Pro 31 Servings לאחרונה.
Scitec Nutrition Egg Pro 31 Servings
עוד לקוח in נשר רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Eilat רכש Universal Nutrition ZMA Pro 90 Capsules לאחרונה.
Universal Nutrition ZMA Pro 90 Capsules
עוד לקוח in Ramat Gan רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Jerusalem רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in Tel aviv רכש Nutrex Lipo-6 Carnitine 60 Liquid Capsules לאחרונה.
Nutrex Lipo-6 Carnitine 60 Liquid Capsules
עוד לקוח in Tel aviv רכש Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg לאחרונה.
Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg
עוד לקוח in באר שבע רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in חולון רכש Levro Pump 30 Servings לאחרונה.
Levro Pump 30 Servings
עוד לקוח in Lehavot Haviva רכש Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון בטעם קרם עוגיות 2.27 ק"ג אופטימום גולד Optimum
עוד לקוח in Yehud רכש BSN N.O. XPLODE 3.0 - 30 servings לאחרונה.
BSN N.O. XPLODE 3.0 - 30 servings
עוד לקוח in Nahriya רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in rosh haayin רכש Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg לאחרונה.
Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg
עוד לקוח in מזכרת בתיה רכש Cellucor C4 Ultimate 40 Servings לאחרונה.
Cellucor C4 Ultimate 40 Servings
עוד לקוח in Bat Yam רכש Quest Nutrition Protein Bar 60g - Box of 12 לאחרונה.
Quest Nutrition Protein Bar 60g - Box of 12
עוד לקוח in Ramat Gan רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in Gan Yavne רכש Optimum Nutrition Micronised Creatine Powder 634g - 176 Servings לאחרונה.
Optimum Nutrition Micronised Creatine Powder 634g - 176 Servings
עוד לקוח in Nesher רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in Netanya רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Akko רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Netanya רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Hod Hasharon רכש Syntrax 2in1 stainless steel water bottle + shaker cup 1-Liter - AeroBottle לאחרונה.
Syntrax 2in1 stainless steel water bottle + shaker cup 1-Liter - AeroBottle
עוד לקוח in Tel-aviv רכש Cellucor C4 Original 30 Servings לאחרונה.
Cellucor C4 Original 30 Servings
עוד לקוח in יהוד רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in Ramat Efal רכש Dymatize ISO 100 Whey Protein Isolate 2200g לאחרונה.
Dymatize ISO 100 Whey Protein Isolate 2200g
עוד לקוח in תל אביב רכש Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg לאחרונה.
Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg
עוד לקוח in jerusalem רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Ness Ziona רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in גני תקווה רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Herzeliya רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in רמת גן רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in טייבה 40400 taibe רכש MUTANT MULTI 60 Tablets לאחרונה.
MUTANT MULTI 60 Tablets
עוד לקוח in hadera רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in איכסאל רכש Optimum Whey Gold Standard 2.27 kg לאחרונה.
Optimum Whey Gold Standard 2.27 kg
עוד לקוח in Ramat Efal רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Ramat Gan רכש Walden Farms Whipped Peanut Spread 340 Grams לאחרונה.
Walden Farms Whipped Peanut Spread 340 Grams
עוד לקוח in Qiryat Motzkin רכש Optimum Nutrition Opti-men | 180 Tablets לאחרונה.
Optimum Nutrition Opti-men | 180 Tablets
עוד לקוח in karmiel רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Ramat Gan רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Tel Aviv רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in gedera רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Beit- Shean רכש Dymatize ISO 100 Whey Protein Isolate 2200g לאחרונה.
Dymatize ISO 100 Whey Protein Isolate 2200g
עוד לקוח in Tel Aviv רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in jerusalem רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Yehud רכש Walden Farms Whipped Peanut Spread 340 Grams לאחרונה.
Walden Farms Whipped Peanut Spread 340 Grams
עוד לקוח in alfe-menashe אלפי מנשה רכש OhYeah ONE Bars | 12 Bars 60g לאחרונה.
OhYeah ONE Bars | 12 Bars 60g
עוד לקוח in Yehud רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Beit- Shean רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in Ramat Gan רכש Now Foods Astaxanthin 4 mg - 60 Veggie Softgels לאחרונה.
Now Foods Astaxanthin 4 mg - 60 Veggie Softgels
עוד לקוח in מעלה אדומים רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in ירושלים רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in כפר סבא רכש Impact Whey Protein | 5kg לאחרונה.
Myprotein Impact Whey Protein | 5 kg
עוד לקוח in rosh haayin רכש Activlab HMB 1250 XXL 230 Tablets לאחרונה.
Activlab HMB 1250 XXL 230 Tablets
עוד לקוח in Kfar Yona רכש Syntrax 2in1 stainless steel water bottle + shaker cup 1-Liter - AeroBottle לאחרונה.
Syntrax 2in1 stainless steel water bottle + shaker cup 1-Liter - AeroBottle
עוד לקוח in CAESAREA רכש Activlab HMB 1250 XXL 230 Tablets לאחרונה.
Activlab HMB 1250 XXL 230 Tablets
עוד לקוח in עכו רכש Rule One Proteins R1 Protein 76 Servings לאחרונה.
Rule One Proteins R1 Protein 76 Servings
עוד לקוח in Ramla רכש Ultimate Nutrition Prostar Casein 2270 g לאחרונה.
Ultimate Nutrition Prostar Casein 2270 g
עוד לקוח in ASHDOD רכש Biotech USA Iso Whey Zero 2.27 kg 90 servings לאחרונה.
Biotech USA Iso Whey Zero 2.27 kg 90 servings
עוד לקוח in Tel Aviv רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in ashdod רכש Rule One Proteins R1 Creatine 75 servings לאחרונה.
Rule One Proteins R1 Creatine 75 servings
עוד לקוח in Rishon Lezion רכש Super Mass Gainer 16 Servings לאחרונה.
Super Mass Gainer 16 Servings
עוד לקוח in Ramat Gan רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Ashkelon רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Netanya רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in גשר הזיו רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Ramat-Gan רכש MusclePharm Combat XL High Protein Bars 12 Bars 90g לאחרונה.
MusclePharm Combat XL High Protein Bars 12 Bars 90g
עוד לקוח in Nazareth illit רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Ramat Gan רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Kibbutz yakum רכש Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg לאחרונה.
Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg
עוד לקוח in באר שבע רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Bet shemesh רכש Activlab BCAA 2:1:1 - 500g לאחרונה.
Activlab BCAA 2:1:1 - 500g
עוד לקוח in Beit Jann 762 רכש Dymatize ISO 100 Whey Protein Isolate 2200g לאחרונה.
Dymatize ISO 100 Whey Protein Isolate 2200g
עוד לקוח in דן רכש Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון בטעם קרם עוגיות 2.27 ק"ג אופטימום גולד Optimum
עוד לקוח in Rishon Le-Zion רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Petah Tikva רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in אשדוד רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in איכסאל רכש Optimum Nutrition Serious Mass 2727 g לאחרונה.
Optimum Nutrition Serious Mass 2727 g
עוד לקוח in פתח תקווה רכש Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg לאחרונה.
Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg
עוד לקוח in רמת-גן רכש Rule One Proteins, R1 GAIN | 4.5kg לאחרונה.
Rule One Proteins, R1 GAIN | 4.5kg
עוד לקוח in Hadera רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in Beit-Dagan רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Petah Tikva רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Jerusalem רכש EVLUTION NUTRITION BCAA Energy 30 Servings לאחרונה.
EVLUTION NUTRITION BCAA Energy 30 Servings
עוד לקוח in rosh haayin רכש MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite 110 Rapid-Release Thermo Caps לאחרונה.
MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite 110 Rapid-Release Thermo Caps
עוד לקוח in Kfar Yona רכש Impact Whey Isolate | 2.5kg לאחרונה.
Myprotein Impact Whey Protein 2.5kg | Wake Up Body Nutrition
עוד לקוח in Petah Tikva רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in Netanya רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in תל אביב רכש Scitec Nutrition 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g לאחרונה.
Scitec Nutrition 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g
עוד לקוח in kirat yam רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Yehud רכש Cellucor C4 Original 60 Servings לאחרונה.
Cellucor C4 Original 60 Servings
עוד לקוח in Rishon Lezion רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Petah tikva רכש Rule One Proteins R1 Whey Blend 70 servings לאחרונה.
Rule One Proteins R1 Whey Blend 70 servings
עוד לקוח in באר שבע רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Karmiel רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Ramat Hasharon רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in RAMAT GAN רכש Optimum Nutrition 100% Casein Protein 1.8 kg לאחרונה.
Optimum Nutrition 100% Casein Protein 1.8 kg
עוד לקוח in באר שבע רכש Optimum Nutrition Gold Standard Gainer 16 Servings לאחרונה.
Optimum Nutrition Gold Standard Gainer 16 Servings
עוד לקוח in איכסאל רכש MUTANT WHEY 4.54kg 10lbs לאחרונה.
MUTANT WHEY 4.54kg 10lbs
עוד לקוח in Tel aviv רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Kfar Yona רכש BULK POWDERS Pure Whey Protein Powder Shake 5 kg לאחרונה.
BULK POWDERS Pure Whey Protein Powder Shake 5 kg
עוד לקוח in קרית אתא kiryat ata רכש MusclePharm T-Shirt Black לאחרונה.
MusclePharm T-Shirt Black
עוד לקוח in raanana, רכש Super Mass Gainer 16 Servings לאחרונה.
Super Mass Gainer 16 Servings
עוד לקוח in Yehud רכש Kaged Muscle T-Shirt White לאחרונה.
Kaged Muscle T-Shirt White
עוד לקוח in Yavne רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in כפר מנדא רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Netanya רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in מזכרת בתיה רכש MusclePharm Combat Crunch Bars 12 Bars לאחרונה.
MusclePharm Combat Crunch Bars 12 Bars
עוד לקוח in Beit- Shean רכש Universal Nutrition Yellow Shaker Cup 700ml לאחרונה.
Universal Nutrition Yellow Shaker Cup 700ml
עוד לקוח in tel aviv רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in טירת הכרמל רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in דימונה רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in רמת השרון רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Tel Aviv רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Tel Aviv-Yafo רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in rishon lezion רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Holon רכש Optimum Nutrition Micronised Creatine Powder 634g - 176 Servings לאחרונה.
Optimum Nutrition Micronised Creatine Powder 634g - 176 Servings
עוד לקוח in טירת כרמל רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in yeshov oshrat רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in yokneam רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in holon רכש Nutrex Outlift Amped 20 Servings לאחרונה.
Nutrex Outlift Amped 20 Servings
עוד לקוח in Migdal haEmek רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Ramat Gan רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in givatayim רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in Mevaseret Zion רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in חולון רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Kfar Yona רכש BULK POWDERS Pure Whey Protein Powder Shake 5 kg לאחרונה.
BULK POWDERS Pure Whey Protein Powder Shake 5 kg
עוד לקוח in באר שבע רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in פתח תקווה רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Karmiel רכש BPI Sports 1.M.R Vortex 50 servings לאחרונה.
BPI Sports 1.M.R Vortex 50 servings
עוד לקוח in kholon רכש Optimum Whey Gold Standard 2.27 kg לאחרונה.
Optimum Whey Gold Standard 2.27 kg
עוד לקוח in Tel AViv רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in Tel AViv רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Nesher רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in ראשון לציון רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in רמת גן רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in herzliya רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in HADERA רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in ashdod רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in Bet shemesh רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in Karmiel רכש ​BPI Sports Best BCAA 300g לאחרונה.
​BPI Sports Best BCAA 300g
עוד לקוח in Nir-Yitzhak רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in יוקנעם עלית רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in ofaqim רכש Optimum Whey Gold Standard 2.27 kg לאחרונה.
Optimum Whey Gold Standard 2.27 kg
עוד לקוח in KARMIEL רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in ashdod רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in karmiel רכש Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg לאחרונה.
Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg
עוד לקוח in Ramat Gan רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Kfar Saba רכש Dymatize ISO 100 Whey Protein Isolate 2200g לאחרונה.
Dymatize ISO 100 Whey Protein Isolate 2200g
עוד לקוח in Beit Shean רכש POWER SYSTEM Fitness gloves POWER PLUS 2500 לאחרונה.
POWER SYSTEM Fitness gloves POWER PLUS 2500
עוד לקוח in איכסאל רכש Optimum Nutrition Serious Mass 2727 g לאחרונה.
Optimum Nutrition Serious Mass 2727 g
עוד לקוח in Tel Aviv רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Tel Aviv-Yafo רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Ramat Gan רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in חיפה רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in חיפה רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in תל אביב רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in יהוד רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Rehovot רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in Ofakim רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Yavne רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Tel Aviv-Yafo רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in megadim near Haifa רכש Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg לאחרונה.
Syntrax Trophix 5.0 - 2.28 kg
עוד לקוח in Kochav Yair רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Jerusalem רכש Optimum Whey Gold Standard 2.27 kg לאחרונה.
Optimum Whey Gold Standard 2.27 kg
עוד לקוח in Bat Yam רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in Tel Aviv רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in רמת השרון | Ramat Hasharon רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Jerusalem רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in karmiel רכש MusclePharm Creatine 300 Grams לאחרונה.
MusclePharm Creatine 300 Grams
עוד לקוח in KARMIEL רכש ACTIVLAB Thermo Shape Man 120 Capsules לאחרונה.
ACTIVLAB Thermo Shape Man 120 Capsules
עוד לקוח in ערד רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Ness Tziona רכש Optimum Whey Gold Standard 2.27 kg לאחרונה.
Optimum Whey Gold Standard 2.27 kg
עוד לקוח in Holon רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in nili רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in Yesud HaMa'ala רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in איכסאל רכש Optimum Whey Gold Standard 2.27 kg לאחרונה.
Optimum Whey Gold Standard 2.27 kg
עוד לקוח in אחיהוד רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in Petah Tikva רכש BONUS לאחרונה.
עוד לקוח in אליקים רכש ScratchCard לאחרונה.
ScratchCard
עוד לקוח in rishon lezion רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5
עוד לקוח in מעלה אדומים רכש Syntrax Matrix 5.0 - 2.27 kg לאחרונה.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג | Syntrax Matrix M5